1-2 kwietnia: biuro zawodów we Wrocławiu i w Miękini oraz objazd trasy

Medal na mecie dla każdego.
22 marca 2017
Regatta RUSZ SIĘ!
30 marca 2017

To już tradycja, ale przede wszystkim ukłon w stronę tych wszystkich uczestników, którzy mogą i chcą odwiedzić biuro zawodów już tydzień przed zawodami. Co roku korzysta z tej możliwości do kilkuset osób, które unikają kolejek i tłoku w dniu startu i przyjeżdżają do Miękini uzbrojeni w nowe numery startowe.

To również dobry pretekst aby się po prostu spotkać się i pogawędzić, przepytać organizatorów z szykowanych niespodzianek, porozmawiać o kolarstwie i po prostu dowiedzieć się co słychać – i w branży, i wśród znajomych, i wśród rywali.
Te przedsezonowe spotkania stały się już tradycją, a towarzyszący im coroczny objazd trasy w Miękini gromadzi zawsze wielu chętnych.

1 kwietnia 2017

Wrocław

Dolnośląskie Centrum Rowerowego Harfa – Harryson , przy ul. Robotniczej 52 A we Wrocławiu.

Biuro Zawodów czynne od 10:00 do 15:00. 

Sklep szykuje specjalną ofertę rabatową dla klientów, zawody na trenażerach, a odbierając numery będzie można napić się kawy i przekąsić coś słodkiego.

2 kwietnia 2017

Miękinia

Centrum Kultury Gminy Miękinia , ul. Sportowa

Biuro Zawodów czynne od 09:00 do 15:00. 

Objazd trasy o godz. 11.00 , MINI i MEGA, prowadzony przez zawodników teamu Mitutoyo AZS Wratislavia –

 

Potem zostanie już tylko tydzień do najdłużej wyczekiwanego startu tegorocznego Bike Maratonu – 8 kwietnia o 11:00 sezon ruszy.

Bike Maraton to sobotnia część Aktywnego Weekendu w gminie Miękinia – w niedzielę 9 kwietnia również inauguracja cyklu: Runner’s World Super Bieg 2017, a pierwszym biegiem w kalendarzu będzie uliczny II Półmaraton Miękinia wraz z biegiem na 10 km.