Z plażą w tle.

Bike Week już w ten weekend
6 lipca 2015
Burzowy Bike Maraton w Bielawie
3 sierpnia 2015

Lato, woda, piaszczysta plaża i…. ściganie najlepszych w Polsce kolarzy górskich w prawdziwych górach. Połączenie niemożliwe? A jednak to wszystko już w najbliższy weekend w Bielawie!

                Bike Maraton zaprasza na siódmą odsłonę tegorocznego cyklu w Góry Sowie i idealnie położonej u ich podnóża Bielawy. Lokalizacja bazy wyścigu przy Zbiorniku Sudety oferuje poza ściganiem duże walory wypoczynkowe – piaszczysta plaża, place zabaw – dla każdego coś miłego!

                Bike Maraton, to najpopularniejszy cykl maratonów rowerowych w Polsce, w tym sezonie składa się z 10 edycji rozsianych po różnych polskich pasmach górskich. W zawodach może wystartować każdy, bez względu na wiek i stopień zaawansowania.
Jak zawsze organizator przygotował dla uczestników 3 różne trasy do wyboru:

– Mini, liczącą 26 km, to trasa dla każdego kto ma rower, kask i odrobinę kondycji.

– Mega ( 52 km) to już prawdziwe górskie wyzwanie, ze szczytami Kalenicy i Wielkiej Sowy po drodze.

– Giga ( 72 km) to trasa przygotowana na potrzeby najlepszych kolarzy górskich w Polsce, ścigających się w ramach Pucharu Polski w Maratonach MTB.

                Podczas Bike Maratonu w Bielawie nie zabraknie tradycyjnego Dziecięcego Bike Maratonu, czyli bezpłatnych wyścigów dla najmłodszych.DSC_3207

W miasteczku sportowym przy Zbiorniku Sudety znajdzie miejsce również BikeMaraton Expo . Przedstawiciele marek SCOTT i Syncros pojawią się z najnowszą kolekcją rowerów i akcesoriów. Koreańska marka SsangYong zaprezentuje modele samochodów 4×4, najnowsze trendy w kolarskiej modzie przedstawi producent odzieży sportowej Quest, o odpowiednie nawodnienie wszystkich zgromadzonych zadbają izotoniki marki ETIXX a wszystko sfilmują kamery marki AEE.

rbsp15_01_trc_20150711_140757

Zapraszamy !