Bike Maraton z nowym partnerem.

Poziom błota dokładnie sprawdzony.
10 kwietnia 2017
Uwaga .Zmiana tras w Zdzieszowicach.
21 kwietnia 2017

Sezon kolarski rozpoczął się na dobre. Tym bardziej, że najstarszy i jeden z najbardziej prestiżowych cykli maratonów MTB w Polsce pozyskał nowego partnera – firmę OSHEE.
W poprzedni weekend odbyła się oficjalna inauguracja Bike Maratonu, który stał się jednym z najbardziej popularnych maratonów rowerowych w naszym kraju. OSHEE – która w swoim portfolio posiada dedykowane produkty dla sportowców – zdecydowała się wesprzeć organizatorów w najbliższym sezonie, by jeszcze szerzej propagować aktywny tryb życia.
W zawodach Bike Maraton udział biorą tysiące ludzi, którzy na rowerach górskich jeżdżą turystycznie, amatorsko, ale na starcie stają również Ci, którzy walczą w Mistrzostwach i Pucharze Polski, a na co dzień ścigają się w silnych teamach i narodowej kadrze. Znakiem rozpoznawczym Bike Maratonu są trzy dystanse, w których mogą sprawdzić się uczestnicy: MINI (ok 20km), MEGA dla bardziej zaawansowanych (50-60km) oraz GIGA – najdłuższy i najtrudniejszy (nawet ponad 80km).
Firma OSHEE od dawna wspiera profesjonalnych kolarzy i biegaczy, ale również amatorów, czego przykładem są specjalne izotoniki FOR BIKERIDERS oraz FOR RUNNERS. Napoje idealnie sprawdzają się podczas intensywnych treningów czy maratonów, podczas których organizm traci nie tylko wodę, ale i ważne dla zdrowia witaminy, węglowodany czy elektrolity. Izotoniki zawierają odpowiednio dobrane witaminy z grupy B – B3, B5, B6, B7, witaminę E i potas, które wpływają m.in. na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego czy pracę mięśni.
W ramach nowej współpracy OSHEE została również partnerem Runner’s World Super Biegu organizowanego przez Grabek Promotion sp. z o.o. cyklu biegowego łączącego biegi uliczne i górskie. Kolejne imprezy odbędą się już 22 oraz 23 kwietnia w Zdzieszowicach.